Van 6 t.e.m. 28 februari geniet je van de beste jeugdfilms tijdens het JEF festival. Duik hieronder in ons aanbod van meer dan 45 festivalfilms. Maak nu een account aan en koop je online zitje! Kijk film wanneer het voor jou past. Een gehuurde film kan je, vanaf je op play drukt, gedurende 48u zoveel pauzeren en herstarten als je wil.

Ontdek hier ons festivalaanbod voor scholen. Huur een film en maak gebruik van tal van educatieve extra’s.

Verfijn resultaten
  1. Online
    Hitler heeft mijn roze konijn gestolen

    Hitler heeft mijn roze konijn gestolen | Thema ondersteboven

    Caroline Link, 2019, DE, CH, 85 min, 10+

  2. Online
    Triple trouble

    Triple trouble | Première

    Marta Karwowska, 2020, PL, 80 min, 8+

  3. Online
    Emily’s magische opdracht

    Emily’s magische opdracht | Première

    Marcus Ovnell, 2020, SE, 82 min, 8+

  4. Online
    Engel

    Engel | Première

    Dennis Bots, 2020, NL, 95 min, 6+

  5. Online
    Eden

    Eden | Selectie jonge programmatoren

    Ulla Heikkilä, 2020, FI, 92 min, 12+

  6. Online
    The pack

    The pack | Selectie jonge programmatoren

    Tomas Polensky, 2020, CZ, SK, LV, 94 min, 13+

  7. Online
    Zussen

    Zussen

    Arild Østin Ommundsen, Silje Salomonse, 2020, NO, 85 min, 6+

  8. Online
    Op de vlucht

    Op de vlucht

    Johanne Helgeland, 2020, NO, 90 min, 8+

  9. Online
    Poeslief

    Poeslief | Première

    Mark Verkerk, 2020, NL, 60 min, 5+

  10. Online
    Kiwi & Strit 2

    Kiwi & Strit 2 | Première

    Esben Toft Jacobsen, 2021, DK, 40 min, 3+

  11. Online
    Dikkertje Dap

    Dikkertje Dap | Focus Annie M.G. Schmidt

    Barbara Bredero, 2017, NL, 74 min, 4+

  12. Online
    Pluk van de petteflet

    Pluk van de petteflet | Focus Annie M.G. Schmidt

    Ben Sombogaart, Pieter van Rijn, 2004, NL, 91 min, 4+

  13. Online
    De kleine wolkenfabriek

    De kleine wolkenfabriek | Thema ondersteboven

    Verschillende regisseurs, verschillende landen, 46 min, 4+

  14. Online
    Hallo wereld!

    Hallo wereld!

    Anne-Lise Koehler, Éric Serre, 2019, FR, 61 min, 5+

  15. Online
    Wiplala

    Wiplala | Focus Annie M.G. Schmidt

    Tim Oliehoek, 2014, NL, 90 min, 6+

  16. Online
    Alice in wonderland

    Alice in wonderland | Thema ondersteboven

    Clyde Geronimi, Wilfred Jackson en Hamilton Luske, 1951, US, 75 min, 7+

  17. Online
    Abeltje

    Abeltje | Focus Annie M.G. Schmidt

    Ben Sombogaart, 1998, NL, 110 min, 7+

  18. Online
    Minoes

    Minoes | Focus Annie M.G. Schmidt

    Vincent Bal, 2001, NL, 90 min, 8+

  19. Online
    De tijdreis van Margot & Marguerite

    De tijdreis van Margot & Marguerite | Première

    Pierre Coré, 2020, FR, 89 min, 9+

  20. Online
    Calamity

    Calamity | Première

    Rémi Chayé, 2020, FR, 82 min, 6+

  21. Online
    Life without Sara Amat

    Life without Sara Amat | Selectie jonge programmatoren

    Laura Jou, 2019, ES, 74 min, 12+

  22. Online
    Hongerige berenverhalen

    Hongerige berenverhalen | Première

    Alexandra Májová en Katerina Karhánková, 2020, CZ, 42 min, 4+

  23. Online
    Het dagboek van Bert

    Het dagboek van Bert | Première

    Michael Lindgren, 2020, SE, 90 min, 9+

  24. Online
    Wonderkamer

    Wonderkamer

    Susanne Kim, 2020, DE, 80 min, 9+

  25. Online
    Vuilnisbende

    Vuilnisbende | Première

    Luca Della Grotta en Francesco Dafano, 2020, IT, 88 min, 8+

  26. Online
     Dating Amber

    Dating Amber | Selectie jonge programmatoren

    David Freyne, 2020, IE, 92 min, 14+

  27. Online
    Met de tram door Portugal

    Met de tram door Portugal

    Verschillende regisseurs, verschillende landen, 57 min, 3+

  28. Online
    De hulpbrigade

    De hulpbrigade

    Janis Cimermanis, LV, 44 min, 3+

  29. Online
    Schaduwzee

    Schaduwzee | Kortfilmcompetitie

    Vincent Bal, 2020, BE, 10 min, 6+

  30. Online
    Blaadje

    Blaadje | Kortfilmcompetitie

    Aliona Baranova, 2020, CZ, 6 min, 6+

  31. Online
    Het verdwijn en verschijn winkeltje

    Het verdwijn en verschijn winkeltje | Kortfilmcompetitie

    Martin Kukal, 2020, CZ, 10 min, 8+

  32. Online
    Het sledekoor

    Het sledekoor | Kortfilmcompetitie

    Torfinn Iversen, 2020, NO, 18 min, 9+

  33. Online
    Tweestrijd

    Tweestrijd | Kortfilmcompetitie

    Janetta Ubbels, 2019, NL, 15 min, 9+

  34. Online
    Meisjesjongensmix

    Meisjesjongensmix | Kortfilmcompetitie

    Lara Aerts, 2020, NL, 7 min, 9+

  35. Online
    Timo moet wachten

    Timo moet wachten | Kortfilmcompetitie

    Melliena Beckmann, 2020, NL, 17 min, 9+

  36. Online
    Wildflowers • The Children of Never

    Wildflowers • The Children of Never | Studentencompetitie

    Ammen Ogedengbe, 2020, BE, 25 min, 14+

  37. Online
    Sorry I don't Understand

    Sorry I don't Understand | Studentencompetitie

    Natalie Feoktistova, 2020, BE, 6 min, 14+

  38. Online
    Nest

    Nest | Studentencompetitie

    Matthee Van Holderbeke, 2020, BE, 14 min, 14+

  39. Online
    Spaceboy

    Spaceboy | Studentencompetitie

    Veerle De Wilde, 2020, BE, 22 min, 14+

  40. Online
    éénenéén

    éénenéén | Studentencompetitie

    Ine Van de Velde, 2020, BE, 7 min, 14+

  41. Online
    Would You Please?

    Would You Please? | Studentencompetitie

    Ada Guvenir, 2020, BE, min, 14+

  42. Online
    Tussen de bijen en de tarbot

    Tussen de bijen en de tarbot | Studentencompetitie

    Linnea Lidegran Correia, 2020, BE, 6 min, 14+

  43. Online
    Zary

    Zary | Studentencompetitie

    Soroush Helali, 2020, BE, 15 min, 14+

  44. Online
    Howling

    Howling | Kortfilmcompetitie

    Laura Van Haecke, 2020, BE, 19 min, 8+

  45. Online
    Stephanie

    Stephanie | Kortfilmcompetitie

    Leonardo Van Dijl, 2020, BE, 15 min, 8+

  46. Online
    Matilda en het reservehoofd

    Matilda en het reservehoofd | Kortfilmcompetitie

    Ignas Meilūnas, 2020, LT, 13 min, 8+

  47. Online
    Human nature

    Human nature | Kortfilmcompetitie

    Sverre Fredriksen, 2020, NL, 2 min, 8+

  48. Online
    Ontsnappingssnelheid

    Ontsnappingssnelheid | Kortfilmcompetitie

    Tamás Rebák, 2019, HU, 8 min, 9+

  49. Online
    Verblind

    Verblind | Kortfilmcompetitie

    Isabella Littger De Pinho, Bruno Cohen, Rohit Kelkar, Yujia Wang, Germaine Colajanni, Rohan Deshchougule en Diego Porral, 2019, FR, 6 min, 10+

  50. Online
    SCHOLEN - Op de vlucht

    SCHOLEN - Op de vlucht | Scholenaanbod

    Johanne Helgeland, 2020, NO, 90 min, 8+